@CZLondon
Çağrı Merkezi : 0850 399 1004

Ücretsiz Kargo

Kolay İade ve Değişim

Hızlı Teslimat

Özel İndirimler

Ayakkabıda Modern Dünyaya Vintage Dokunuşu

Ayakkabıda Modern Dünyaya Vintage Dokunuşu

Son yılların popüler akımı olan vintage trendi ile sokaklar, moda defileleri adeta birer zaman yolculuğuna dönüştü. Vintage modası 1920’lerden 1950’lere uzanan modern bir dokunuşla dönemin ruhunu yansıtıyor. Özgün tarzını yansıtmak isteyenler için sunulmuş ve geçmiş moda akımlarının karakteriyle harmanlanan Vintage Ayakkabı zamansız stilinden ödün vermeyenler için öne çıkıyor.

Tarzını koruyan renkleri ve stilleri ile zamansız, yüksek kaliteli hakiki derilerden elde edilen ayakkabılar eski modanın her zamanki çekiciliği ile bütünleşiyor. Eskiyle yeniyi bir araya getirerek yeniden yorumladığımız renkleri, desenleri, birinci kalite hakiki derisi ve el üretimi ile öne çıkan vintage esintili tüm ayakkabılar için koleksiyonumuzu keşfedin!

Kıyafetinizi tamamlayan son parçanızı seçerken tercih edeceğiniz bir çift yüksek topuklu veya sevimli kısa topuklu ayakkabılar dengeli ve güvenle yürümenize yardımcı olur. Oxford ve derby erkek ayakkabı tercihleriniz görünümünüzde vintage dokunuşlar ekleyecektir. Şık ve sade Vintage ayakkabılar ile ayakkabı gardırobunuzu yenilebilir ve mükemmel bir çift ayakkabıya sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha fazlası için CZ London Vintage Koleksiyonu’nu inceleyin.

Eşsiz, zamansız ve sıra dışı ayakkabıların yer aldığı CZ London Vintage Koleksiyonu’nu inceleyin.

Inspired by Vintage