@CZLondon
Çağrı Merkezi : 0850 399 1004

Ücretsiz Kargo

Kolay İade ve Değişim

Hızlı Teslimat

Özel İndirimler

Adımlarınızda Geçmişten Gelen Retro İzler

Adımlarınızda Geçmişten Gelen Retro İzler

Son zamanlarda en çok konuşulan moda trendlerinin başında gelen Retro modası 2021 yaz sezonuna da damga vurdu. Genellikle 1970’li ve 80’li yılların esintilerini taşıdığı bu stil, moda dünyasında sıkça karşımıza çıkıyor. Rahat, sade ama asla sıradan gözükmeyen tarzınız için geçmişten ilham alınarak tasarlanan ayakkabılar gardırobunuzun en özel köşesinde yer buluyor.

Retro ayakkabılarınız ile trend parçaları bir araya getirerek renkli kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Tamamen başka bir zamandanmış gibi görünmek için az topuklu küt burun ayakkabılar, yuvarlak güneş gözlüğü ve başörtüsü ile tarzınıza daha fazla retro dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Sivri burunlu ayakkabılar, birinci kalite hakiki deri ve bir araya geldiği soft renkleri ile güçlü bir görünüm sunar. CZ London damgalı topuklu ayakkabılar extra pedlerle desteklenmiş iç tabanı ile son derece dayanıklı ve rahattır. Erkekler için ise püskül detaylı loafer ayakkabılar görünümünüzde retro dokunuşlar sergileyecektir. Geçmişi anımsatan nostajik stilinizin tamamlayıcısı retro ayakkabılar her sezon iddiasını sürdürüyor. Bu koleksiyonda eskiyi anımsatan modeller ile modern bir stil oluşturuldu ve Retro Koleksiyonu nostajik notalarla hazırladı. Daha fazlası için CZ London Retro Koleksiyonu’nu inceleyin.

Geçmişten ilhamla tasarlanan, farkınızı ortaya koyacak ayakkabıların yer aldığı CZ London Retro Koleksiyonu’nu inceleyin.