@CZLondon
CZ London Çağrı Merkezi : 0 850 399 1004

Ücretsiz Kargo

Kolay İade ve Değişim

Hızlı Teslımat

Özel İndirimler

Ayakkabı Kullanım Kılavuzu

CZ London, üretimin her aşamasındaki detayların uyumunu göz önünde bulundurarak müşterilerine özel kadın ve erkek ayakkabısı üretmenin ve sunmanın amacı çerçevesinde ilerlemektedir. Üretim sürecinin her aşaması, küresel eğilimleri sıkı takip ederek kendisini sürekli geliştirerek ve iyileştirerek, siz, online olarak hakiki deri ayakkabı almak isteyen müşterilerimize sunmaktayız. CZ London ayakkabıları kullanım açısından rahatlığı sizlerle buluşturan ve kullandığı özel malzemeler sayesinde uzun süre ayakta rahat edebileceğiniz bir yapı sunmaktadır. Bunları yaparken CZ London erkek ve kadın imalatı konusunda her zaman en yüksek kalitede malzeme (hakiki gerçek deri) kullanarak hem doğallığı korumaktadır hem de müşterilerine en üst düzey kaliteyi uygun fiyattan sağlamaktadır. İşte bu sebeple, CZ London ayakkabılarını kullanırken izlemiş olduğunuz adımlar ayak sağlığınız ve ayakkabınızı bakımı açısından önemli bir yer tutar. İşte CZ London kullanıcılarının uzun süre güzel bir şekilde ayakkabı kullanamama problemini çözecek, dikkate alması gereken bazı öneriler için hemen www.czlondon.com ‘u ziyaret edin.

 

CZ London Ayakkabı Kullanıcıları için Genel İpuçları ve Öneriler

 

 • CZ London Erkek ve Kadın Ayakkabıları düzenli olarak bakım yapılırsa ve önerilen şekilde kullanılırsa, daha uzun ömürlü olurlar, daha iyi görünürler, şekillerini korurlar ve suya karşı direncini korurlar. Özellikle büyük numara erkek ve kadın ayakkabısı kullanıcıları ayakkabılarının bakımına önem vermeleri gerekmektedir. Boyut açısından daha büyük olan ayakkabılar özenle kullanıldığı taktirde hakiki deri yapısı sayesinde uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir.

 

 • CZ London, Kadın ya da Erkek ayakkabınızı ilk aldığınızda başlangıç olarak yeni ayakkabıların dikkatle kullanılması önermektedir. Almış olduğunuz yeni ayakkabının ayağınıza alışması gerekir. Bu nedenle, büyük ya da küçük numara erkek ve kadın ayakkabı modellerini kullanımınızın ilk gününde 3 veya 4 saatten fazla kullanmamalısınız. Ayakkabının hakiki deri yapısı ve şekli ayaklarınızın bir parçası olmaya alıştıktan sonra, ayakkabınızı rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. Hakiki gerçek dana derisi malzemeler yavaş yavaş vücut şeklini alır.

 

 • Kötü bir hava koşulunda veya uzun bir gün giydikten hemen sonra ayakkabılarınızı dinlendirin! Farklı günlerde giymek için ayakkabı dolabınızda iki çift CZ London günlük ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bu, ayakkabının terlemesini ve herhangi bir nemin iyice kurumasını sağlayacaktır. Bu, hakiki deri malzemelerin sağlığı için önemlidir.

 

 • Ayakkabı giymediğinizde ayakkabı şeklini korumak için ayakkabı kalıbı kullanılması önerilir. Ayakkabıların sırtlarının kırışmasını ve çatlamasını önlemek için, ayağı ayakkabının içine rahatlatmak için bir ayakkabı kalıbı kullanmanızı öneririz.

 

 • Ayakkabılarınızın yeni görünümünü ve durumunu korumanın anahtarı, düzenli olarak cilalamak ve temizlemektir. Parlak deri yapısı, pürüzsüz bir görünümü koruyabilmek için bunu yapmanız gerekmektedir. Hakiki deri sneaker, günlük ya da klasik ayakkabı modelleri gerçek deri malzemesinden üretildiği için hassas ve özel bir yapıya sahiptir. Bunu koruyup sağlam tutmak sizlerin elinde. Bu güçlü formül tüm kadın ayakkabısı, bot ve booties renklerine bile uygulanabilir. Derinin hava alabilirliğini etkilemeden yağmur ve günlük lekelere karşı görünmez bir bariyer oluşturur.

 

 • Ayakkabınızı aşırı ıslak koşullara maruz bırakmayın. Böyle bir durumla karşılaşsanız bile ayakkabınızın bakımını yapmalısınız. Ayakkabıların açık bir hava yardımı ike kurumasına izin verin. Islak ayakkabılarınızı ateş ile yakın temas yardımı ile kurutulmamalı, kurutucuyla kurutmamalı veya bir radyatöre konulmamalıdır.

 

 • Küçük ya da büyük numara ayakkabılarınızı asla ıslakken cilalamayın. Daima ayakkabılarınızın malzemesine göre özel temizleme talimatlarını izleyin.

 

 • Sürtünme ve çizilme ayakkabınıza zarar verebilir. Bu gibi durumlarda sadece küçük rötuşlar uygulanabilir.

 

 • Hakiki deri malzemeleri renk ve kaliteye göre dikkatle ayrılır. Derinin spesifik özellikleri nedeniyle, küçük renk farklılıkları veya işaretleri oluşabilir. Neticede doğal bir ürün olan deri yapısı gereği orijinal ve suni deriden farklı olmalıdır. İşaretler, kırışıklıklar, damar görünümlü çizgiler hata değil, derinin gerçekliğinin ve özelliğinin kanıtıdır.

 

 • Ayakkabıları veya tabanlıkları çamaşır makinesinde kesinlikle yıkamayın. Deri doğal bir malzeme olması sebebiyle çamaşır makineleri, deri ayakkabı veya botlar için uygun değildir. Yapısına zarar vermektedir.

 

 • Ayaklarınızı ayakkabıların üzerine koyduğunuzda, daima bir ayakkabı çekeceği kullanmalısınız. Günlük alışkanlığınız olması gereken bir durumdur çünkü CZ London kadın ya da erkek ayakkabılarınız, ayakkabı çekeceği kullanılmadan giyildiği taktirde hasar görecektir. Gün be gün, arka kısmı şeklini kaybedecek ve deri çatlayacaktır. Ayakkabıları ayaklarınızı elle tutmaya zorlarsanız, deri uzun bir süre sonra yıpranabilir hatta yırtılabilir.