@CZLondon
Çağrı Merkezi : 0850 399 1004

Ücretsiz Kargo

Kolay İade ve Değişim

Hızlı Teslimat

Özel İndirimler

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Yaklaşan Sevgililer Günü ile birlikte hediye arayışları da başlıyor. Sosyal mesafe, karantina, yasaklar derken ilişkiler de bu sürece ayak uydurmaya çalıştı. Bütün zorlukların yerini aşka, mutluluğa ve ‘biz’ olmaya bırakan bu özel günde ‘Sevgiliye ne hediye alabilirim?’ diye düşünüyorsanız aradığınız sevgililer günü hediyesi CZ London’da. Kadın ve erkeklere özel geniş numara aralığında birbirinden eşsiz ayakkabılar sizleri bekliyor! Sevgiliye hediye olarak sunulacak stiletto ayakkabıdan, sneaker modellerine; kış sezonunun yıldızları çizmelerden, hakiki deri eldivenlere kadar bir çok seçeneği sizlere sunuyor. Sevgililer Günü yaklaşırken sevgilinizi yada kendinizi özel hissettirecek hediye önerilerini keşfedin!

 

Erkek sevgiliye, sevgililer günü hediye önerisi

 Sportif ve rahat giyinmeyi seven erkekler için sneaker, ince bir stile sahip olan erkek arkadaşınız için ise klasik model ayakkabı, loafer veya kışlık botlardan bir hediye seçimi yapabilirsiniz.

 

 O’na kendini özel hissettirecek bir aksesuar hediye edin. CZ London hakiki deri eldivenler sevgilinize çok yakışacak. Sevgililer Günü’nde de uyum içinde olacağınız hakiki deri eldivenlerde kadın ve erkek için aynı modelleri CZ London’da bulabilirsiniz. Ne zaman sevgiye ihtiyacınız olsa yapmanız gerekeni biliyorsunuz!

 

Kız arkadaşa, sevgililer günü hediye önerisi

 CZ London damgalı stilettolar O’nu mutlu etmek için aradığınız kısayol tuşu olabilir. Sevgilinizin eşsiz ruhu ile uyum içinde olacak CZ London kırmızı kadeh topuklu stilettoları sevgililer günü hediye seçeneği olarak tercih edebilirsiniz. Yeter ki sevgiyle olsun…

 Şık bir stile sahip kız arkadaşınız veya eşiniz için ise tercih edeceğiniz topuklu ayakkabılar, O’nun zarif duruşuyla uyum içinde olacak. Modası asla geçmeyecek bir hediye vermek istiyorsanız kız arkadaşınız için CZ London ince topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu Sevgililer Günü’nde de CZ London ile eşsizliğinizi hissedin…

 

CZ London Sevgililer Günü Hediyesi İndirimleri

 Aradığınız hediye seçeneklerinin en başında uzun ömürlü hediye seçenekleri geliyor. CZ London, iç ve dış materyali %100 hakiki deri olan birbirinden şık ayakkabıları sizlere sunuyor. Konforlu ve uzun ömürlü ayakkabı modellerine Sevgililer Günü’ne özel %60′ varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. 14 Şubat’ta başlayacak olan CZ London Sevgililer Günü indirimlerini kaçırmayın!

Biz olmanın değerini yeniden hatırlamak için bu 14 Şubat’a yeni bir gözle bakın. Aşkın ve etrafınızdaki güzelliklerin farkına vardığınız bir sevgililer günü olması dileğiyle.