@CZLondon
Çağrı Merkezi : 0850 399 1004

Ücretsiz Kargo

Kolay İade ve Değişim

Hızlı Teslimat

Özel İndirimler

İade talebiniz alınmıştır. Aşağıda vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Siparişinizi teslim aldınız fakat iade yapmak istiyorsunuz:

CZ London’da ürün iadesi yapmak ücretsizdir! Tek yapmanız gereken iade şartlarına uygun bir şekilde ürünü bize göndermenizdir.

    • İade etmek istediğiniz ürünün 14 iş günü içerisinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
    • İade etmek istediğiniz ürün kesinlikle dışarıda kullanılmamış, hasar görmemiş ya da gönderildiği hali ile aynı olması gereklidir. Bu şartlara uymayan ürünler kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilerek ve kabul edilmeyerek geri gönderilmektedir.
    • İade etmek istediğiniz ürünü mutlaka MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderim yaparken kullanılacak olan MNG Kargo Anlaşma Kodumuz: 333145190 Bu kodu kullanarak gönderim yapmanız yeterli olacaktır. (Farklı bir kargo ile gönderilen ürünlerde ücret alıcı tarafından karşılanması gerekmektedir. Aksi taktirde kargo kabul edilmemektedir.)
    • İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte orijinal kutusu, ambalajı ve içeriği ile birlikte ve kargo poşetinin içerisine koyarak göndermeniz gerekmektedir. Kutusu veya içeriği eksik ya da zarar görmüş bir şekilde (kargo poşetine konulmadan/koli bandı ile bantlanmış ya da farklı bir kutu ile) gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.