@CZLondon
Çağrı Merkezi : 0850 399 1004

Ücretsiz Kargo

Kolay İade ve Değişim

Hızlı Teslimat

Özel İndirimler

yeni_web21 kopya
yeni_web13 kopya
yeni_web13 kopya
previous arrow
next arrow
web_mobil18 kopya
web_mobil18 kopya
web_mobil18 kopya
previous arrow
next arrow

[animated-words-rotator id=”1″]

CZ London ile İade ve Değişim Yapmak Çok Kolay!


Siparişinizi teslim aldınız fakat değişim yapmak istiyorsunuz


CZ London’da ürün değişimi yapmak ücretsizdir! Tek yapmanız gereken, değişim şartlarına uygun bir şekilde ürünü bize göndermenizdir.

  1. Değiştirmek istediğiniz ürünün 14 iş günü içerisinde değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

  2. Değişim yapmak istediğiniz ürünü Siparişlerim alanından Değişim Talebi oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz.

  3. Değişim yapmak istediğiniz ürün kesinlikle dışarıda kullanılmamış, hasar görmemiş ve gönderildiği hali ile aynı olması gereklidir. Bu şartlara uymayan ürünler kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilerek ve kabul edilmeyerek geri gönderilmektedir.

  4. Değişim yapmak istediğiniz ürünü mutlaka MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderim yaparken kullanılacak olan MNG Kargo Anlaşma Kodumuz talep oluşturulduktan sonra size iletilecektir.


Değişim yapmak istediğiniz ürünü faturası ile birlikte orijinal kutusu, ambalajı ve içeriği ile birlikte ve kargo poşetinin içerisine koyarak göndermeniz gerekmektedir.

 

Siparişinizi teslim aldınız fakat iade yapmak istiyorsunuz:


CZ London’da ürün iadesi yapmak ücretsizdir! Tek yapmanız gereken iade şartlarına uygun bir şekilde ürünü bize göndermenizdir.

  1. İade etmek istediğiniz ürünün 14 iş günü içerisinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

  2. İade yapmak istediğiniz ürünü Siparişlerim alanından İade Talebi oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz.

  3. İade etmek istediğiniz ürün kesinlikle dışarıda kullanılmamış, hasar görmemiş ya da gönderildiği hali ile aynı olması gereklidir. Bu şartlara uymayan ürünler kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilerek ve kabul edilmeyerek geri gönderilmektedir.

  4. İade etmek istediğiniz ürünü mutlaka MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderim yaparken kullanılacak olan MNG Kargo Anlaşma Kodumuz talep oluşturulduktan sonra size iletilecektir.(Farklı bir kargo ile gönderilen ürünlerde ücret alıcı tarafından karşılanması gerekmektedir. Aksi taktirde kargo kabul edilmemektedir.)

  5. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte orijinal kutusu, ambalajı ve içeriği ile birlikte ve kargo poşetinin içerisine koyarak göndermeniz gerekmektedir. Kutusu veya içeriği eksik ya da zarar görmüş bir şekilde (kargo poşetine konulmadan/koli bandı ile bantlanmış ya da farklı bir kutu ile) gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.

Ara:
Bot Çizme Sneaker

Ayak ölçünüz iki bedende de yer alıyor ise sol taraftaki ölçüleri dikkate alarak ayak numaranıza karar verebilirsiniz. Örneğin; ayak ölçünüz 26 cm ise 41 numara ayakkabı tercih etmelisiniz.

Cetvel ya da mezura ile topuğunuzdan, en uzun ayak parmağınızın hizasına kadar olan kısmı ölçünüz.