@CZLondon
CZ London Çağrı Merkezi : 0 850 399 1004

Ücretsiz Kargo

Kolay İade ve Değişim

Hızlı Teslımat

Özel İndirimler

CZ London – Kişiye Özel Üretim

CZ London markası olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına özel gayret göstermekteyiz. Bu sebeple online mağazamızda geniş ürün gamı sunarken her sezon genişleyerek büyüyen erkek ve kadın ayakkabı koleksiyonumuzu sunmaktayız. Birbirinden özel hakiki deri ayakkabı modellerimizle size en yeni ve modern ayakkabıları ücretsiz kargo, kapıda ödeme, 12 aya varan taksit imkânı ile sunmaktayız. Bu sebeple yapacağınız alışverişlerde ayak numaranıza uygun numarayı bulabilmeniz için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Stoklarımızı güncel tutarak sizlere en uygun ayakkabıyı sunmaktayız. Eğer ki beğenmiş olduğunuz üründe istediğiniz ayakkabı numarasını bulamazsanız bizlerle iletişime geçerek size özel üretim yapmamızı talep edebilirsiniz. Hızlı bir üretim kapasitesine sahip olan CZ London sizler için kişiye özel üretim imkânı sunmaktadır. Ek olarak bulmakta güçlük çektiğiniz büyük ve küçük numara erkek ayakkabı modelleri için özel hizmetler sunmaktayız.

Büyük Numara Erkek Ayakkabı

Seçenekler: 45 Numara, 46 Numara, 47 Numara, 48 Numara, 49 Numara, 50 Numara, 51 Numara, 52 Numara, 53 Numara.

Belirtmiş olduğumuz bu büyük numara erkek ayakkabı seçeneklerinde sizlerin çok zor bir şekilde numara bulmakta zorluk çektiğinizi biliyoruz. Ayağınızın taraklı olması, uzun olması vb. durumlar sebebiyle ayak numaranıza tam uygun ayakkabı bulamayabilirsiniz. Fakat bizler bu probleminize CZ London Ayakkabı olarak çözüm getirdik. Hızlı üretim kapasitemiz sayesinde sizlere bu imkanları sunmaktayız. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Küçük Numara Erkek Ayakkabı: 

Seçenekler: 36 Numara, 37 Numara, 38 Numara, 39 Numara.

Bu ayakkabı numaraları arasında küçük numara erkek ayakkabı kullanıcısıysanız artık sizler için ayakkabı bulmak bir problem halinde olmaktan çıkmıştır demektir. Size en uygun bedende hakiki deri ayakkabılarımız özel üretim olarak karşınızda… Elimizde hazır olan ürünlerin haricinde bizlerden numaranıza uygun ayakkabı üretmemizi istiyorsanız bizlerle hemen iletişime geçerek bu probleminize en uygun çözüme ulaştırabilirsiniz.

Büyük Numara Kadın Ayakkabı:

Seçenekler: 41 Numara, 42 Numara, 43 Numara

Kadın ayakkabılarda standart ayakkabı asortisi olan 36-40 numaranın üzerinde geliştirmiş olduğumuz sağlam bir üretim kapasitesi sayesinde sizlere 41, 42 ve 43 Numara kadın ayakkabısı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Belirlemiş olduğumuz gruplarda bu numaraların üretimini siz CZ London Ayakkabı seven müşterilerimizle buluşturmaktayız. Uygun kadın büyük numara ayakkabılarımızı öğrenmek ve alternatiflere sahip olabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Küçük Numara Kadın Ayakkabı:

Seçenekler: 33 Numara, 34 Numara, 35 Numara

 Kadın ayakkabılarında normalden daha küçük ayak numarasına sahip iseniz bu numaralarda ayakkabı bulabilmenizin zor olduğunu biliyoruz. Üretim açısından da aynı şekilde çok zor olan bu numaraları sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek adına biz CZ London olarak sizlerle buluşturmaktayız. Bu sebeple talep ettiğiniz numarayı bizlerle paylaşarak sizlere en uygun modeli siz müşterilerimiz ile buluşturmak bizleri çok memnun edecektir. Hemen bu probleminize çözüm oluşturmak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ve Tabi…

Bunlara ek olarak özel bir ayakkabı yaptırmak, herkesten farklı bir tarza sahip olmak, değişiklikler yaparak özel bir ayakkabıya sahip olmak isterseniz detayları konuşmak ve üretim yapımıza uygun bir ürünü bizlerle beraber oluşturmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.